Dospel lider wentylacji wentylatorów central export przedstawiciele

Przedstawiciele handlowi – Export

Dyrektor Działu Exportu na Unię Europejską i Świat

Rafał Rej

+48 697 883 410

r.rej@dospel.com

 

Specjalista ds. Exportu z językiem angielskim

Łukasz Wieprzowski

+48 661 968 353

l.wieprzowski@dospel.com

 

Specjalista ds. Exportu z językiem angielskim

Klaudia Caban

+48 661 109 095

k.caban@dospel.com

Dyrektor Działu Exportu na Rynki Wschodnie

Katarzyna Bogus

+48 697 871 263

k.bogus@dospel.com

 

Specjalista ds. Exportu z językiem rosyjskim

Valentyn Tupota

+48 695 885 441

v.tupota@dospel.com

 

Specjalista ds. Exportu z językiem rosyjskim

Sergii Polishchuk

+48 693 291 154

s.polishchuk@dospel.com

Partnerzy handlowi – Export

Vivavent – Rosja

+7(926)392-91-77 – WhatsApp

+7(926)393-37-49 – WhatsApp

info@vivavent.org

Przedstawiciele handlowi – Export – Professional

Kierownik działu Professional

Marcin Kułach

+48 34 370 31 58

m.kulach@dospel.com