Kontakt

Dyrektor Generalny Dospel

Ireneusz Piasecki
i.piasecki@dospel.com

Kierownik Działu Wdrożeń ERP

Magda Adamik
+48 603 934 770
m.adamik@dospel.com

Manager działu Eksportu

Magdalena Duda
+48 661 968 353
m.duda@dospel.com

Specjalista ds.
Eksportu z j. Rosyjskim

Bogdan Tkachenko
+48 697 871 263
b.tkachenko@dospel.com

Specjalista ds.
Eksportu z j. Niemieckim

Kamil Grochowina
(+48) 697 871 254
k.grochowina@dospel.com

Specjalista ds. sprzedaży z j. Czeskim, Słowackim

Michał Górski
+48 609 579 552
m.gorski@dospel.com

Specjalista ds. Sprzedaży

Joanna Mercik
+48 605 765 905
j.mercik@dospel.com

Specjalista ds. Sprzedaży

Agnieszka Koła
+48 691 610 477
a.kola@dospel.com

Specjalista ds. Sprzedaży

Patrycja Drozd
p.drozd@dospel.com

Specjalista ds. Sprzedaży

Anna Dudek
+48 661 968 352
a.dudek@dospel.com

Specjalista ds. Sprzedaży

Marcin Rydzyk
m.rydzyk@dospel.com