fbpx
Dospel lider wentylacji wentylatorów central

Przedstawiciele handlowi – Polska

PH Dospel Polska

Mirosław Gralak

m.gralak@dospel.com

 

woj. kujawsko-pomorskie

+48 601 070 169

 

woj. pomorskie

+48 691 981 753

Dospel kontakt przedstawiciel handlowy wentylacji woj. kujawsko-pomorskie Mirosław Gralak +48 601 070 169 m.gralak@dospel.com

PH Dospel Polska

Grzegorz Kosyl

g.kosyl@dospel.com

 

woj. warmińsko-mazurskie

+48 603 090 355

 

woj. podlaskie

+48 697 883 439

Dospel kontakt przedstawiciel handlowy wentylacji woj. warmińsko-mazurskie Grzegorz Kosyl +48 603 090 355 g.kosyl@dospel.com

PH Dospel Polska

Rafał Zahradnicek

r.zahradnicek@dospel.com

 

woj. lubelskie

+48 697 883 401

 

woj. podkarpackie

+48 601 820 055

Dospel kontakt przedstawiciel handlowy wentylacji woj. warmińsko-mazurskie Grzegorz Kosyl +48 603 090 355 g.kosyl@dospel.com

PH Dospel Polska

Lesław Goral

l.goral@dospel.com

 

woj. świętokrzyskie

+48 609 681 708

 

woj. małopolskie

+48 693 466 581

 

Dospel kontakt przedstawiciel handlowy wentylacji woj. wielkopolskie Dariusz Szymczak +48 695 885 461 d.szymczak@dospel.com

PH Dospel Polska

Dariusz Szymczak

d.szymczak@dospel.com

 

woj. wielkopolskie

+48 695 885 461

 

woj. zachodnio-pomorskie

+48 693 291 369

Dospel kontakt przedstawiciel handlowy wentylacji woj. wielkopolskie Dariusz Szymczak +48 695 885 461 d.szymczak@dospel.com

PH Dospel Polska

Benedykt Sauter

b.sauter@dospel.com

 

woj. dolnośląskie

+48 693 466 582

 

woj. lubuskie

+48 693 466 582

Dospel kontakt przedstawiciel handlowy wentylacji woj. lubuskie Benedykt Sauter +48 693 466 582 b.sauter@dospel.com

PH Dospel Polska

Aneta Lamch

a.lamch@dospel.com

woj. śląskie

+48 783 690 140

Dospel kontakt przedstawiciel handlowy wentylacji woj. lubelskie Justyna Papież +48 697 883 401 j.papiez@dospel.com

PH Dospel Polska

woj. mazowieckie

Jakub Szewczyk

+48 605 451 531

j.szewczyk@dospel.com

Dospel kontakt przedstawiciel handlowy wentylacji woj. mazowieckie północ Patryk Ziemak +48 605 451 531 p.ziemak@dospel.com

PH Dospel Polska

Radosław Stanik

r.stanik@dospel.com

 

woj. łódzkie

+48 601 982 663

woj. opolskie

+48 605 765 908

Dospel kontakt przedstawiciel handlowy wentylacji woj. mazowieckie północ Patryk Ziemak +48 605 451 531 p.ziemak@dospel.com