Dospel lider wentylacji wentylatorów central przedstawiciele handlowi kontakt

Przedstawiciele handlowi – Polska

PH Dospel Polska

woj. kujawsko-pomorskie

Mirosław Gralak

+48 601 070 169

m.gralak@dospel.com

Dospel przedstawiciel handlowy woj. kujawsko-pomorskie  Mirosław Gralak  +48 601 070 169  m.gralak@dospel.com

PH Dospel Polska

woj. warmińsko-mazurskie

Grzegorz Kosyl

+48 603 090 355

g.kosyl@dospel.com

Dospel kontakt przedstawiciel handlowy wentylacji woj. warmińsko-mazurskie Grzegorz Kosyl +48 603 090 355 g.kosyl@dospel.com

PH Dospel Polska

woj. podlaskie

Karol Wyszołmirski

+48 697 883 439

k.wyszolmirski@dospel.com

Dospel kontakt przedstawiciel handlowy wentylacji woj. podlaskie  Karol Wyszołmirski  +48 697 883 439  k.wyszolmirski@dospel.com

PH Dospel Polska

woj. pomorskie

Anna Trochimiak

+48 691 981 753

a.trochimiak@dospel.com

Dospel kontakt przedstawiciel handlowy wentylacji woj. pomorskie  Anna Trochimiak  +48 691 981 753  a.trochimiak@dospel.com

PH Dospel Polska

woj. zachodniopomorskie

Grzegorz Kochaniak

+48 693 291 369

g.kochaniak@dospel.com

Dospel kontakt przedstawiciel handlowy wentylacji woj. zachodniopomorskie  Grzegorz Kochaniak  +48 693 291 369  g.kochaniak@dospel.com

PH Dospel Polska

woj. wielkopolskie

Dariusz Szymczak

+48 695 885 461

d.szymczak@dospel.com

Dospel kontakt przedstawiciel handlowy wentylacji woj. wielkopolskie  Dariusz Szymczak  +48 695 885 461  d.szymczak@dospel.com

PH Dospel Polska

woj. lubuskie

Benedykt Sauter

+48 693 466 582

b.sauter@dospel.com

Dospel kontakt przedstawiciel handlowy wentylacji woj. lubuskie  Benedykt Sauter  +48 693 466 582  b.sauter@dospel.com

PH Dospel Polska

woj. mazowieckie północ

Patryk Ziemak

+48 605 451 531

p.ziemak@dospel.com

Dospel kontakt przedstawiciel handlowy wentylacji woj. mazowieckie północ  Patryk Ziemak  +48 605 451 531  p.ziemak@dospel.com

PH Dospel Polska

woj. mazowieckie południe

Mariusz Hoffer

+48 691 610 632

m.hoffer@dospel.com

Dospel kontakt przedstawiciel handlowy wentylacji woj. mazowieckie południe  Mariusz Hoffer  +48 691 610 632  m.hoffer@dospel.com

PH Dospel Polska

woj. łódzkie

Tomasz Klarecki

+48 601 982 663

t.klarecki@dospel.com

Dospel kontakt przedstawiciel handlowy wentylacji woj. łódzkie  Tomasz Klarecki  +48 601 982 663  t.klarecki@dospel.com

PH Dospel Polska

woj. dolnośląskie

Benedykt Sauter

+48 697 698 321

b.sauter@dospel.com

Dospel kontakt przedstawiciel handlowy wentylacji woj. dolnośląskie  Benedykt Sauter  +48 697 698 321  b.sauter@dospel.com

PH Dospel Polska

woj. opolskie

Ewa Jamik-Piechota

+48 605 765 908

e.piechota@dospel.com

Dospel kontakt przedstawiciel handlowy wentylacji woj. opolskie  Ewa Jamik-Piechota  +48 605 765 908  e.piechota@dospel.com

PH Dospel Polska

woj. śląskie północ

Sandra Bajor

+48 609 995 083

s.bajor@dospel.com

Dospel kontakt przedstawiciel handlowy wentylacji woj. śląskie północ  Sandra Bajor  +48 609 995 083  s.bajor@dospel.com

PH Dospel Polska

woj. śląskie południe

Marcin Wnorowski

+48 609 995 063

m.wnorowski@dospel.com

Dospel kontakt przedstawiciel handlowy wentylacji woj. śląskie południe  Marcin Wnorowski  +48 609 995 063  m.wnorowski@dospel.com

PH Dospel Polska

woj. małopolskie

Przemysław Buczek

+48 693 466 581

p.buczek@dospel.com

Dospel kontakt przedstawiciel handlowy wentylacji woj. małopolskie  Przemysław Buczek  +48 693 466 581  p.buczek@dospel.com

PH Dospel Polska

woj. świętokrzyskie

Tomasz Osajda

+48 609 681 708

t.osajda@dospel.com

Dospel kontakt przedstawiciel handlowy wentylacji woj. świętokrzyskie  Tomasz Osajda  +48 609 681 708  t.osajda@dospel.com

PH Dospel Polska

woj. podkarpackie

Kamila Kłysz

+48 601 820 055

k.klysz@dospel.com

Dospel kontakt przedstawiciel handlowy wentylacji woj. podkarpackie  Kamila Kłysz  +48 601 820 055  k.klysz@dospel.com

PH Dospel Polska

woj. lubelskie

Justyna Papież

+48 697 883 401

j.papiez@dospel.com

Dospel kontakt przedstawiciel handlowy wentylacji woj. lubelskie  Justyna Papież  +48 697 883 401  j.papiez@dospel.com